Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 2 з 2 FirstПершы 12
Вынікі 11 да 19 з 19

Тэма: Барацьба пераўсталяваць VBET

  1. #11

    Default

    Мы толькі што скончылі працэс усталявання Даведка 4.2 (абнаўленне ад V3). Даведка сам, здаецца, працуе нармальна.

    Мы ўсталявалі VBET-4.4.6.

    Googletest вынікі:

    Пачынаючы пробны пераклад для Google API v2
    Вынік тэсту:
    Выпрабаванне памылка: не атрымалася падлучыцца да 2001:4860:800 :: 5f: Сетка недаступная
    Час злучэння (мс): 150134,716064

    Толькі пустыя старонкі адлюстроўваюцца пры перакладзе просьба, і адказ * вельмі * павольна.

    Мая сетка каманда думае, што ўсё добра :-). Калі тое, што я магу даць ім паказаць на прычыну маёй сістэме не падлучаны да API Google?
    Апошні раз рэдагавалася hmspain; 18-06-12 у 16:55. Прычына: высветліць, што працуе нармальна

  2. #12

    Default

    Калі вы павінны працаваць праз проксі, і мая сістэма не патрабуе налады проксі-сервера... дзе ў VBET б я ўсталяваць гэта?

  3. #13

    Default

    curl_setopt ($ сувязі CURLOPT_PROXY "http://proxy.mydomain.com:nnnn/ ');

    дададзеная vbenterprisetranslator_functions.php і vbenterprosetranslator_class_translator.php над кожным CURLOPT_URL лініі, здаецца, робіць сваю справу.

  4. #14

    Default Дасягненне прагрэсу, але гэта павольна ...

    Наступнае перашкода :-) ... пераклад сцягі не з'яўляюцца на слупах. Я адправіў нешта па-іспанску ... і як яны кажуць "трэба". Я чакаў, што сцягі паказ на мове арыгінала, пераклад на ангельскую мову і арыгінальны тэкст ніжэй. Я ўсё збіраюся зноў і зноў і зноў, налады, але я не магу зразумець рэчы.

    Сцягі цяпер адлюстроўваюцца ў верхняй частцы, і калі вы пстрыкніце на адной, ён перакладае на старонку з мовай ... прагрэсу. Але ўстаноўка да гэтага часу не "правы" ...

  5. #15
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Чэрвень 2012
    Паведамленняў
    14

    Default

    Прывітанне,
    Не маглі б Вы сказаць, на ўсялякі выпадак, калі проксі праблема вырашана.

    Аб Вашым папярэднім пасце - калі ласка, скажыце, што менавіта не працуе цяпер, і з тым, што я магу вам дапамагчы.
    Акрамя таго, памятайце, каб адкрыць новую тэму для любога новага пытання

  6. #16

    Default

    Мне патрэбна дадатковая дапамога па гэтай. Дадаўшы CURL проксі-line, я быў у стане атрымаць VBET працаваць, але сцягі не паглядзець на асобныя праводкі (толькі на вяршыні, дзе я звярнуў увагу). Калі я націскаю на адным з верхніх сцягі, ажыццяўляецца пераклад.

    У апошні раз я атрымаў гэтую працу, я не памятаю якой-небудзь спецыяльнай наладкі, каб атрымаць сцягі для адлюстравання ў асобныя артыкулы. Я збянтэжаны :-).

  7. #17

    Default

    Quote Паведамленне ад m_jankowski View Post
    Прывітанне,
    Не маглі б Вы сказаць, на ўсялякі выпадак, калі проксі праблема вырашана.

    Аб Вашым папярэднім пасце - калі ласка, скажыце, што менавіта не працуе цяпер, і з тым, што я магу вам дапамагчы.
    Акрамя таго, памятайце, каб адкрыць новую тэму для любога новага пытання
    Я ** думаю ў мяне проксі пытанне будзе вырашана. Ці есць у вас іншыя кліентаў, якія працуюць праз проксі? Што яны зрабілі, каб абыйсці гэтую праблему? Наколькі я магу судзіць, VBET НЕ мае ПАРАМЕТР, каб задаць проксі-сервер.

    Маё "рашэнне" можа быць прычынай іншых праблем, так што мне трэба ведаць :-).

    Я ўставіў:

    curl_setopt ($ сувязі CURLOPT_PROXY "http://foo.com:nnnn/ '); (foo.com мой проксі-сервер, і NNNN нумар порта)

    перад кожным CURLOPT_URL лініі. Не вельмі элегантна.

    ---

    На дадзены момант пераклад зверху работ сцягі, але вельмі павольная рэакцыя.

    Я не бачу ніякіх сцягоў праводкі сябе.
    Апошні раз рэдагавалася hmspain; 21-06-12 у 17:44.

  8. #18
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Мы ніколі не было праблемы з проксі адзначалася раней. Таму, магчыма, ніхто не выкарыстоўвае яго з проксі-серверамі або праблема ставіцца да канфігурацыі сервера.

    Выдатна, што Вы вырашылі пытанне. У новым выпуску вы ўжо адкрылі новую тэму, і там я ўжо адправіць вам адказ. Калі ласка, майце адно пытанне ў адзін паток - гэта дазволіць нам больш эфектыўна кіраваць пытаннямі.

    Мы не ведалі, магчыма, пытанні змены. Як я ўжо пісаў, гэта залежыць толькі ад канфігурацыі вашага сервера. Проста праверыць, як vBET і паводзіць сябе як пастаўшчыкоў перакладу паводзіць сябе.

    Вам патрэбна дапамога з праблемай?

  9. #19
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Няма адказу - разгледзеў пытанне няма. Калі не пішыце ў гэтай тэме

Стар. 2 з 2 FirstПершы 12

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •