Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 1 з 2 12 АпошніLast
Вынікі 1 да 10 з 19

Тэма: Барацьба пераўсталяваць VBET

Гібрыдны Выгляд

Папярэдні Пост Previous Post   Next Post Наступны Пост
  1. #1

    Default Барацьба пераўсталяваць VBET

    Калі я ўключыць VBET, галоўны VBET варыянт старонцы НЕ адлюстроўваюцца (усе іншыя параметры старонкі БУДЗЕ адлюстроўвацца). Акрамя таго, мая форуме больш не будзе адлюстроўвацца.

    Я бягу Даведка 3.8.7 PL2.

    Я чакаю не дачакаюся, каб атрымаць VBET назад у аператыўны рэжым. Я быў вымушаны зняць яе на маей сістэме, паколькі яна ўмешваецца адлюстраванне патокаў як-то.

    Магчыма, мне варта проста купіць паслугі па ўсталёўцы і ёсць вы, хлопцы, паглядзіце на гэта ...

  2. #2

    Default

    Я зарэгістраваўся ў Google Пераклад API і ўвайшоў у радок, як гэта патрабуецца ў VBET варыянты.

  3. #3

    Default

    Я думаў, можа быць, што "выкананне замовы" праблема, якую мы мелі ў мінулым з нашай уласнай убудова для праверкі сапраўднасці. Я зноў праверыў, што наша праверка сапраўднасці убудова выканання замовы 1001 (гэта), а таксама Даведка: 1000 (гэта).

    Гэта іншая праблема, сцягі не адлюстроўваюцца, то нічога не выводзіцца, vBulletin проста вісіць :-). Вы спытаеце vBulletin спіс новых паведамленняў і проста паказвае белы экран, пакуль вы не адключыце VBET.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Прывітанне. Выбачайце за час водгуку - у нас былі доўгія выходныя ў Польшчы.

    Калі ласка, пераканайцеся, што ў вас есць выходныя запыты ўключаны ў вашу сістэму. vBET з дапамогай знешніх пастаўшчыкоў перакладу, калі ваша сістэма блакуе такія запыты, тады ўсе будзе проста павесіць, так як ен заблакаваны.

    Вы можаце проста праверыць яго толькі з дапамогай тэсту з файла. Калі ласка, глядзіце тут падрабязна апісана, як праверыць яго: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post1728
    Калі вы заблакавалі - старонка завісае, то вы павінны звярнуцца да хостынг-правайдэру і папрасіць яго, каб для выходнага HTTP-запытаў.
    Калі ласка, скажыце вам патрэбна дадатковая дапамога

  5. #5

    Default

    Бінга ... Вось адказ:

    Пачынаючы пробны пераклад для Google API v2
    Вынік тэсту:
    Выпрабаванне памылка: не атрымалася падключыцца да хост
    Час злучэння (мс): 21088,4240723

    Ці з'яўляецца гэта слова ў мяне ёсць пытанне брандмаўэр падлучэння да API Google? Калі так, калі ласка, скажыце мне, якія парты і на якім серверы я павінен прасіць :-).

  6. #6

    Default

    Мой сайт, неабходны, каб прайсці праз проксі-сервер, які, па-відаць, перашкаджае падключэнні да googleapis.com. Ці есць спосаб ўсталяваць проксі ў VBET?

  7. #7

    Default

    Гэта не можа дапамагчы, але калі я выкарыстоўваю googleapis.php код зменены, каб наладзіць проксі-сервер, я атрымліваю наступнае:

    Пачынаючы пробны пераклад для Google API v2
    Вынік тэсту: {"дадзеныя": {"пераклад": [{"translatedText": "прывітанне", "detectedSourceLanguage": "PL"}]}}
    Выпрабаванне пра памылку:
    Час злучэння (мс): 196,223876953

    Ці ёсць у гэтым сэнс?

  8. #8
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Верасня 2010 г.
    Паведамленняў
    256

    Default

    Quote Паведамленне ад hmspain View Post
    Гэта не можа дапамагчы, але калі я выкарыстоўваю googleapis.php код зменены, каб наладзіць проксі-сервер, я атрымліваю наступнае:

    Пачынаючы пробны пераклад для Google API v2
    Вынік тэсту: {"дадзеныя": {"пераклад": [{"translatedText": "прывітанне", "detectedSourceLanguage": "PL"}]}}
    Выпрабаванне пра памылку:
    Час злучэння (мс): 196,223876953

    Ці ёсць у гэтым сэнс?
    Гэта паказвае, што пераклад адбыўся нармальна

  9. #9

    Default

    Quote Паведамленне ад Simon Lloyd View Post
    Гэта паказвае, што пераклад адбыўся нармальна
    Што карысна, дзякуй! Цяпер мне трэба высветліць, чаму пры даданні проксі рашэнне VBET не вырашыць маю павесіць праблема :-(.

  10. #10
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Прывітанне
    Калі ласка, скажыце мне, калі вам патрэбна дадатковая дапамогу ў гэтым пытанні

Стар. 1 з 2 12 АпошніLast

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •