Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 5 з 5

Тэма: vBET 3.5.2 выхаду

Гібрыдны Выгляд

Папярэдні Пост Previous Post   Next Post Наступны Пост
  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default vBET 3.5.2 выхаду

    Прывітанне

    Сёння ў нас ёсць для вас новы рэліз. Так як у мінулы раз мы аптымізавалі як пастаўшчыкі чаргу працуе. Апошні рэліз адзначаны як пастаўшчык недаступная, калі любая памылка адбываецца. Але мы бачым, што нашы памылкі не азначае, што квота была дасягнута (тайм-аўт, сервер занадта заняты, і так далей). Так што цяпер мы адзначаем як пастаўшчык недаступныя толькі тады, калі мы атрымліваем паведамленне аб тым, што абмежаванні не будуць дасягнуты. Вядома vBET да гэтага часу правярае кожныя 10 хвілін, гэта правайдэр зноў даступны.

    Дадатковым крокам UPDATE - Патрабуецца толькі пры абнаўленні з версіі ніжэй 3.5.1
    Калі вы не змянялі канфігурацыю ў vbet_translation_options затым загрузіць зноў ўтрыманне загрузкі-раз ў вашым серверы.
    Тыя файлы канфігурацыі па змаўчанні ўключае ў сябе пастаўшчыкоў чэргі для моўных пар. Калі вы ўнеслі некаторыя змены значыць вы можаце загрузіць зноў і рабіць зьмены яшчэ раз ці ўручную ўсталяваць пастаўшчыкоў чаргу аддаюць перавагу вас (гл. тут для больш падрабязнай інфармацыі).

    Новае:
    • Выкарыстоўваецца vBET кэш для перакладу RSS (не трэба было раней, таму што ад Даведка кэш для RSS, гэта цяпер, таму што пераклады выплачваюцца)


    Памылак выправіць:
    • Рэзка вельмі вялікія словы (вельмі рэдка)
    • Рэзка "бяспечны UTF-8 знакаў у сярэдзіне
    • Спецыяльныя сімвалы для Microsoft Заяўка на пераклад пераклад парушэнні


    Далей планы:
    - Зрабіце тое ж самае vBET4.x (ужо рэалізаваны, будзе выпушчаны на гэтым тыдні)
    - Дададзеная падтрымка для платных Microsoft Пераклад API
    - Дададзеная падтрымка для іншых API, пераклад, дзе магчыма

    Атрымлівайце асалоду ад vBET!
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 20-10-11 у 02:16.

  2. #2
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Снежні 2010
    Паведамленняў
    7

    Default

    Там няма спасылкі ў "(гл. тут для больш падрабязнай інфармацыі)" частка Вашага паста. OK атрымаў гэта: http://www.vbenterprisetranslator.co....html # post8915

    Я не ўпэўнены, дзе адразу ж загружаць змесціва "загрузкі-раз" каталога, але я ўпэўнены, што я буду працаваць яго.
    Апошні раз рэдагавалася furnivat; 20-10-11 у 01:11.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Спасылка дададзеная - дзякуй за запіску

    Змесціва з загрузіць аднаразовай загрузіць на свой форум каталог.

  4. #4
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2011 г.
    Паведамленняў
    1

    Default

    Text automatically translated from: French to: Belarusian
    Translated text
    Я хачу ведаць, якая версія VB з'яўляецца калі ласка, дзякую вас, і я заўважаю, што вы ніколі не ставіў, якую версію вы зрабілі свой vBET
    Original text

  5. #5
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Увогуле, версій 3.x vBET зроблены для Даведка 3.x і 4.x для vBET Даведка 4.x

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •