Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 1 з 1

Тэма: Пытанне facebook

  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Снежань 2009
    Паведамленняў
    51

    Default Пытанне facebook

    Прывітанне ўсім;
    Адзін знаёмы папрасіў мяне стварыць некалькі уліковых запісаў facebook, таму што ён не ў стане зрабіць гэта (ён не начальнік з ПК ...).
    Добра, няма праблем, я думаю: некалькі новых уліковых запісаў электроннай пошты, розныя імёны і прозвішчы, і ўсё ў парадку.
    Пасля першага рахункі facebook пытаюць мяне для пацверджання з СМС, можа быць, мой IP адрас?
    Змяніць электронную пошту, змяніць IP, выдаліць куки, але гэта тое ж самае, ён заўсёды пытаюць мяне, нумар тэлефона і пацверджанне Sms.
    Калі змяніць браўзэр я магу стварыць новы, але на другі праблемы з'яўляюцца зноў.
    Скінуць кампутар, але нічога: Я думаю, што калі я змяню кампутар, можа быць, у мяне будзе такая ж праблема.
    На дадзены момант гэта асабісты пытанне для мяне: як facebook зразумець, што ён заўсёды мне, што стварыць новы ўліковы запіс, а не іншы чалавек, які стварае сваю першую запіс?
    Ці ведаеце вы, які параметр выкарыстоўваць facebook, каб спытаць ці не нумар тэлефона?
    Іншая сумнеў: калі вы знаходзіцеся ў Інтэрнэт-кафэ, як вы падключыце? кожны павінен ўставіць нумар свайго мабільнага тэлефона?
    Дзякуй за дапамогу.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 19-10-11 у 10:05. Прычына: рэклама выдаленая

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •