Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 5 з 5

Тэма: PhotoPost і знешніх VB для vbet

Гібрыдны Выгляд

Папярэдні Пост Previous Post   Next Post Наступны Пост
  1. #1
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default PhotoPost і знешніх VB для vbet

    знешняй рэчы VB для vbet працуе нармальна ..

    Аднак ёсць праблема з PhotoPost. , Калі і выкарыстоўваюць PhotoPost ў той жа БД з VB і vbet і розныя дб, убудовы, якія паказваюць фатаграфіі ў vba_cmps выдаюць памылкі ў перакладзе старонак толькі

    гэта з файла рр напрыклад.

    / / $ Спасылка = mysql_connect ("лакальны", "$ dbuserid", "$ dbuserpassword") або памерці ("Я не магу падключыцца да базы дадзеных. ');
    / / Mysql_select_db ("pp_database") або памерці ("Не атрымалася абраць PhotoPost базы дадзеных");

    Памылка, як vbet_pp_photos аленевая скура існаваць. хоць ён не паказвае гэта з нармальнай мову

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Калі ласка, дайце дакладны адрас на старонку з памылкай - мы павінны праверыць HTML-высновы. Хіба гэта адбываецца толькі тады, калі vBET выкарыстоўвае знешнія БД, ці гэта не мае значэння? Таксама, калі ласка, даць дакладнае паведамленне пра памылку.

  3. #3
    Член
    Рэгістрацыя
    Студзень 2010
    Паведамленняў
    53

    Default

    калі і змена vbet кэш да знешніх БД, скрыпты, выбаркі дадзеных з базы дадзеных PhotoPost (які па змаўчанні VB дб) выказаць здагадку, што рр ў vbet дб. ТОЛЬКІ У VB знешнія БД, можа быць, vbet не мае нічога агульнага з ім і я, магчыма, спатрэбіцца змяніць гэтую радок у сцэнары, каб адлюстраваць заўсёды VB дб.

    Warning: mysql_fetch_row (): пастаўляецца аргумент не з'яўляецца дапушчальным выніку MySQL рэсурсаў у / галоўная / ... / public_html / альбомы / inc_features_cmps.php на лініі 67
    "Xxx_vbet.pp_photos" Табліца не існуе


    PHP Code:
    // If you have placed PhotoPost into a seperate database, you will need to
    // uncomment these lines to connect to the PhotoPost database. It is suggested
    // that you install PP into the same database as vB for better performance.
    //
    // If you use the same userid/password to access both databases, you don't need to
    // uncomment the mysql_connect - this is only if you require different ids to access
    // the PhotoPost database.
    //
    //$link = mysql_connect ("localhost", "$dbuserid", "$dbuserpassword") or die('I cannot connect to the database.');
    //mysql_select_db ("pp_database")or die("Could not select photopost database");

    // Number of photos to display
    $num_display 5

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Калі гэта адбудзецца толькі тады, калі vBET знешняй БД уключаны, то, хутчэй за ўсё ў нас ёсць некаторыя канфлікты тут. Калі ласка, PM мне вашы CP адміністратара і FTP дэталі доступу, а таксама дакладны адрас, дзе я бачу праблемы. Я праверу яго і вырашыць яе на месцы (у нас няма PhotoPost на нашай тэставай асяроддзі). Звярніце ўвагу, што я буду правяраць гэта заўтра, таму што цяпер ужо позна на нашу краіну - спадзяюся, што гэта добра для вас.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 16-09-11 у 22:33.

  5. #5
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2011
    Паведамленняў
    441

    Default

    Няма адказу, лічаць яго вырашыць, калі ў вас ёсць якія-небудзь пытанні па гэтай тэме калі ласка, спытаеце, я буду зноў яго адкрыць, для любых іншых пытанняў, калі ласка, адкрыйце новы паток

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •