Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 4 з 4

Тэма: праблема з Navbar-Top размяшчэння і vBstyle

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Ліпеня 2011 года
    Паведамленняў
    20

    Default праблема з Navbar-Top размяшчэння і vBstyle

    Я не магу загрузіць фота майго пытання, таму што малюнак абмежаванні на ваш сервер SUPER SMALL. таму ён заўсёды перарываецца.

    Але, калі я выбіраю NAVBAR-ТОП на маім vBstyle, бар з маім імем карыстальніка, профіль і г.д. .. зніклі без вестак. Гэта адбываецца не ад стылю па змаўчанні VB. Не ведаеце, як адшукаць тое, што гэтае пытанне, але я хацеў паставіць гэты вышэй панэлі навігацыі, таму больш прыкметныя.

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Падобна, у вас ёсць нейкая памылка ў вашым стылі. Калі па змаўчанні працуе нармальна, гэта азначае, што vBET працуе нармальна.

    Звярніце ўвагу, што пры выбары навігацыі-ТОП тады. кампанія дадае сцягі з дапамогай плагіна, названага Дадаць сцягі і гэтая частка кода:
    PHP Code:
    } else if ('nt' == $vbulletin->options['vbenterprisetranslator_flagsplace']) {
    vB_Template::preRegister('navbar', array('vbenterprisetranslatorflags' => $vbenterprisetranslatorflags));
    $vbulletin->templatecache['navbar'] = substr_replace($vbulletin->templatecache['navbar'], ' $vbenterprisetranslatorflags .'17,1);
    } else if ... 
    Мяркуецца, што ўтрыманне $ VBulletin-> templatecache ['панэлі навігацыі'] пачынаецца з '$ Final_rendered = ».

    Вам патрэбна дадатковая дапамога тут?

  3. #3
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Ліпеня 2011 года
    Паведамленняў
    20

    Default

    Дазвольце мне бачыць тое, што vBstyles кажа пра гэта.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Няма праблем - калі вам патрэбна дадатковая дапамога проста напісаць

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •