Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 1 з 3 123 АпошніLast
Вынікі 1 да 10 з 24

Тэма: В. Б. 4.1.4 і 4.2.3 vbet - беспарадак

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютага 2011
    Паведамленняў
    138

    Default В. Б. 4.1.4 і 4.2.3 vbet - беспарадак

    Проста павышаны да Vbet 4.3.0 і маюць шмат праблем з "Адказ у тэме" Рэдактар старонак, "змяніць паведамленне", "ісці прасунутыя» пры пераключэнні на любы іншы мова па змаўчанні форуме. Старонка зблытана і там, здаецца, англійскую і іншыя мовы змешваюцца на кнопках.

    Я спрабаваў загрузіць файл, так што праблему можна паглядзець тут, але ён не незалежна ад таго, што я раблю.
    Апошні раз рэдагавалася norku; 15-06-11 у 15:50.

  2. #2
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютага 2011
    Паведамленняў
    138

    Default

    Вельмі дзіўна. Гэта толькі здаецца, адбылося на маёй ўліковага запісу адміністратара. Я тэставаў пару псеўданім рахунку, і яны выдатна ....

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Я праверыў яго, выкарыстоўваючы дадзеныя ўліковага запісу вы ПМ і я не знайшоў пытання. Калі ласка, апішыце дакладна, крок за крокам, як прайграць яго на сваім форуме.

  4. #4
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютага 2011
    Паведамленняў
    138

    Default

    Так, праблема, падобна, толькі ўплываць на адміністрацыйныя ўліковыя запісы. Калі ласка, праверце PM

    Дзякуй

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Праверана зноў і знайшоў толькі адно пытанне - калі я знаходжуся на перакладзенай старонкі і маюць некаторыя хуткі адказ, то пасля пераходу да перадавых я бачу пераклад кантэнту. Мы можам прайграць яго на нашым форуме, каб мы паклапоцімся пра гэта.

    Тым не менш я не выявіў праблему з "змяніць паведамленне" ці "адказаць на паток». Калі ласка, дайце дакладныя інструкцыі, як прайграць гэта - крок за крокам, пачынаючы з улікам, пачынаючы з якога URL.

    PS.
    Калі ласка, чысцім тэставых паведамленняў у / forum/f6/sidecap-good-bad-5103 /

  6. #6
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютага 2011
    Паведамленняў
    138

    Default

    Дзякуючы Міхал.

    Я дам канкрэтныя крокі аб тым, як размножваюцца ў некалькі хвілін

  7. #7
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютага 2011
    Паведамленняў
    138

    Default

    Калі вы ўвайсці, выкарыстоўваючы уліковы запіс адміністратара манекен я паслаў, а затым выканаць наступныя дзеянні вы павінны ўбачыць тое, што я маю на ўвазе:

    1.
    адкрыць любую нітка
    націсніце на спасылку "адказаць на паток", затым "пайсці прасунутыя» - CSS у парадку.

    2.
    Змена мовы на любы іншы мову, націскаючы на сцягі ніжэй панэлі навігацыі
    адкрыць любую нітка
    націсніце на спасылку "адказаць на паток", затым "пайсці прасунутыя» - CSS сапсаваны (у прыватнасці, пад полем CKEditor)
    Апошні раз рэдагавалася norku; 15-06-11 у 17:26.

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Я не бачу яго. Але вы не даць дакладныя інструкцыі. Якая разьба вы адказваеце - гэта можа мець значэнне. Вы не сказаць, на якой мове я павінен пераключацца. EXACT сродкамі дакладна - няма месца для слова "любы". Можа быць, у вас ёсць праблема з няслушным выніках перакладу кэшы ці нешта падобнае. Тады я не буду бачыць, што вы бачыце знаходзячыся ў іншым струмені і іншых моў.

  9. #9
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютага 2011
    Паведамленняў
    138

    Default

    Я было дакладны

    гэта адбываецца толькі на адміністрацыйныя ўліковыя запісы

    гэта адбываецца на ўсе тэмы

    гэта адбываецца незалежна ад мовы, устаноўленыя ў вашай usercp

    гэта адбываецца незалежна ад сцяга націснуць на панэлі навігацыі пад

    Я бачу, з той жа праблемай, калі б я ўвайсці, выкарыстоўваючы фіктыўныя рахункі я вам даў. Я паставіў вашыя, каб паліраваць, каб вы не ўбачыце якіх-небудзь праблем пакуль вы не націснеце на адным з сцягоў (не польскі сцяг відавочна) пад навігацыйнай панэлі і затым праглядзець тэму, націсніце на адказ, то на перадавой ісці.

  10. #10
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад norku View Post
    Я было дакладны
    ...
    гэта адбываецца незалежна ад сцяга націснуць на панэлі навігацыі пад

    Я паставіў вашыя, каб паліраваць, каб вы не ўбачыце якіх-небудзь праблем пакуль вы не націснеце на адным з сцягоў (не польскі сцяг відавочна)
    І гэта галоўнае - я правяраў польскае Як бачыце - нічога не відаць ... Асабліва, калі вы пішаце ў той жа пасадзе, што гэта адбываецца для ўсіх перакладаў і відавочна не для польскіх перакладаў

    У мяне ёсць 3 ноччу прама цяпер, так я буду правяраць яе пазней. Спадзяюся, што гэта нармальна для вас

Стар. 1 з 3 123 АпошніLast

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •