Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 1 з 3 123 АпошніLast
Вынікі 1 да 10 з 21

Тэма: Больш за памылак! Няправільны URL, індэксуюцца goodle - вельмі дрэнна!

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default Больш за памылак! Няправільны URL, індэксуюцца goodle - вельмі дрэнна!

    Цяпер я ведаю, чаму я выдалены vbet раней, так шмат памылак!

    Google індэксуе дзіўныя URL, vbet_delayxx пры націску на іх перайсці правільны URL.

    Гл.:


  2. #2
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Студзеня 2011 г.
    Паведамленняў
    41

    Default

    Паважаныя Змяя,
    Затрымка масіва. У гэтым масіве захоўваюцца спасылкі, і гэта шоў для examle delay7x-19959, што азначае, што 7x гэты лік масіва і 19959 нумар патоку, які індэксуецца.
    Гэта зроблена таму, што, то гэта адправіць 1 задача Google так што для павышэння прадукцыйнасці.
    Індэксы змяніліся пасля добрага перакладу.
    У вас ёсць памылка сувязі з Google, каб яны не перакладаюцца. Так што не перапісаць гэты затрымкі (масівы), таму што ён быў пусты.

    Ачысціце кэш, зрабіць новую карту сайта, таму што вашыя спасылкі старыя і Google павінен праіндэксаваць іх. Перасылак добра да гэтага Google павінен праіндэксаваць яго.

    Калі ў Вас узніклі дадатковыя пытанні, пішыце тут.
    Дзякуй

  3. #3
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Чаму ачысціць кэш, калі URL-адрасоў delayxx перанакіраванне на правільны URL-ы?

    Праблема гэта 302 рэдырэкт, а не 301, так што Google ніколі не ўпадзе гэтых delayxx URL-адрасоў з азначніка.

  4. #4
    Пенсіянер;)
    Рэгістрацыя
    Студзеня 2011 г.
    Паведамленняў
    41

    Default

    Часам ачыстка кэшу дае anwser.
    Я праверыў яго і напісаць тут, калі я атрымаў anwser

  5. #5
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Добры дзень.

    Я буду дапамагаць з гэтай тэмы

    Як я ўжо пісаў - я дам вам больш інфармацыі пазней, і мы паклапоцімся пра гэта.

  6. #6
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Я sugest паўторнай праверкі гэтых delayxx спасылкі, яны 302 перасылак!

  7. #7
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Так што гэта прычына, чаму гэтыя спасылкі нават індэксавацца. Вялікі намёк. Мы таксама будзем правяраць робіць такія перанакіраванне вырабляецца vBSEO або vBET і калі vBSEO гэта наладжваецца (або могуць быць зменены нашай інтэграцыі кода). Гэта павінна вырашыць праблему з ужо праіндэксаваных старонак.

    Тым не менш, вядома, мы павінны знайсці, чаму vBET нават спароджаных такіх спасылак у HTML канчатковага адказу.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 15-02-11 у 18:21.

  8. #8
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    добра, з нецярпеннем чакаем выправіць. дзякуй

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Я проста даў вельмі канкрэтныя задачы, пра што і як праверыць, каб юнак.

    Таксама было б вельмі карысна, калі б вы маглі сказаць, дзе такія сувязі было створана? На дадзены момант, калі гэтыя старонкі праіндэксаваныя і перанакіраванне 302 мы не можам быць нават упэўнены, гэта пакаленне памылка ўсё яшчэ існуе ў vBET, ці гэта проста старая памылка, якая не здарыцца больш, але вы ўжо праіндэксаваных старонак. Таму, калі ласка, скажыце вы бачыце любой старонцы, дзе такія URL, якія бачныя ў браўзэры па спасылках. Калі ласка, праверце некаторыя вашыя тэмы, форумы, архіў, RSS, можа быць. Калі ласка, скажыце ці ёсць у вас модов якія дзе спецыяльна інтэграваны з vBET - можа быць, ёсць пытанне. Дзяўчына будзе правяраць яго на сваім форуме таксама (калі ён не будзе абмежаваны), да гэтага часу вы ведаеце, ваш форум ну і, можа быць, вы ведаеце ці падазраяце, дзе такія URL-адрасы ствараюцца.

  10. #10
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Я не ўпэўнены, што я магу зрабіць, вы можаце ўбачыць Google індэксацыі памылка тут: сайт: www.computer-juice.com - Пошук у Google

    Прагляд кэш, каб убачыць код старонкі!

    Таксама 302 рэдырэкт на належную URL, яно павінна быць 301, але лепш выправіць было б не дрэнна індэкс alltogether URL.

Стар. 1 з 3 123 АпошніLast

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •