Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 5 з 5

Тэма: Mcached як кэш-памяць

  1. #1
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    26

    Default Mcached як кэш-памяць

    Я ведаю, што яна была прапанавана яшчэ, але я хацеў падняць гэтую ідэю. Для мяне гэта абсалютна "павінен мець" для такой функцыі на вялікіх форумах. Я спрабаваў перапісаць vBET яго выкарыстоўваць, але пасля таго, збеглы погляд на ваш код я здаўся. Чаму б вам не выкарыстоўваць аб'ектна праграмаванне? Гэта нашмат прасцей код і змяняць сцэнарыі з ёй. Я лічу, што гэта будзе 5 мін. праца ў код іншы механізм кэшавання, калі ён будзе ў стандартнай класа.

  2. #2
    VBulletin прадпрыемства Перакладчык (vBET) персанал
    Рэгістрацыя
    Май 2010
    Паведамленняў
    1,000

    Default

    Мы зараз працуем над гэтай опцыі

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Гэтак жа, як Каміль пісаў - мы працуем над гэтым Дакладней я працую на ім у гэты самы момант Мы хочам падтрымаць:
    - Memcache
    - APC
    - XCache
    - Eaccelerator

    Калі ён будзе ўключаны ў наступны рэліз затым канчаткова будзе пазначаны як BETA функцыянальнасць. Гэта не вырашыў, ці будзе ў наступнай версіі або адзін пасля гэтага. Таксама, калі ён будзе ўключаны ў наступны выпуск мы ўсё яшчэ не вырашыў ці будзе яна цалкам падтрымліваецца або толькі для гасцей кэш для пачатку.

    Карацей кажучы - мы дамо вам гэтую функцыю, па-ранейшаму не ўпэўнены, што гэта будзе ў наступным выпуску

  4. #4
    Пачатковец
    Рэгістрацыя
    Красавіка 2010 г.
    Паведамленняў
    26

    Default

    Калі ў вас прыстойны аб'ект класа кэш дадання наступнага кэшаванне сховішчаў будзе мір пірага.

  5. #5
    Забаронены
    Рэгістрацыя
    Жнівень 2012
    Паведамленняў
    481

    Default

    Выбачайце за позні адказ. Гэтая функцыя была дададзеная ў версіі 4.3.0.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •