Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Вынікі 1 да 4 з 4

Тэма: Як інтэграваць ваш мод з vBET

  1. #1
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default Як інтэграваць ваш мод з vBET

    У вас ёсць свой уласны мод (Вы з'яўляецеся аўтарам), якая мае патрэбу ў некаторай інтэграцыі з vBET?

    Можа быць, ваш мод дазваляе пісаць паведамленні, і вы хочаце, каб дазволіць ім быць на розных мовах ...

    Можа быць, вы атрымліваеце некаторыя дадатковыя дадзеныя па AJAX і хочаце, каб ён таксама перавёў на перакладзеных старонак ...

    Можа быць, сёе-тое яшчэ трэба для вашага мода супрацоўнічаць з vBET ...

    Мы дапаможам вам!

    Звяжыцеся з намі, даюць нам спасылку на ваш мод і апісаць яго і мы дамо вам парады, як гэта лёгка даў vBET сумяшчальныя.

    Вы хочаце, каб ваш мод яшчэ працаваць для карыстальнікаў без vBET? Няма праблем - мы распавядзем вам, як гэта зрабіць. Мы дапаможам Вам было прынята рашэнне, апішыце, як гэта павінна быць зроблена і як дзейнічаць на vBET API, каб зрабіць ваш мод яшчэ лепш!
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 20-11-09 у 11:41.

  2. #2
    Член
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    77

    Default

    Гэта жа або прыкладна такі ж пытанне, чым тут: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Таму што, я хацеў бы ведаць, калі гэта будзе магчыма для гэтага работнік, каб быць падтрыманы: CYB - Чат

    Гэта было б добра, калі ўсе паведамленні, змест будуць перакладзены, а таксама. Я не ведаю, калі гэта магчыма, але я прашу.

  3. #3
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Не тыя два розных пытання. Тут мы спытаць, хто хоча зрабіць яго (яго - значыць, у якасці аўтара) мод сумяшчальныя.



    Розніца ў тым, што, калі мода аўтара звярнуцца да нас за дапамогай, то ён будзе ўнесены змены, і мы дамо яму ўсе неабходныя інфармацыі. Такім чынам, яго мода яна будзе сумяшчальная з vBET значна хутчэй. Таксама з-за магчымых абмежаванняў ліцэнзіі для некаторых модов гэта можа быць адзіны спосаб інтэграцыі - зробленыя аўтарамі.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад Cybershaolin View Post
    Гэта жа або прыкладна такі ж пытанне, чым тут: http://www.vbenterprisetranslator.co...rted-vbet.html ?

    Таму што, я хацеў бы ведаць, калі гэта будзе магчыма для гэтага работнік, каб быць падтрыманы: CYB - Чат

    Гэта было б добра, калі ўсе паведамленні, змест будуць перакладзены, а таксама. Я не ведаю, калі гэта магчыма, але я прашу.
    Так, мы бачылі гэта Мы будзем правяраць магчымасці інтэграцыі з гэтага мода.

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •