Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 2 з 2 FirstПершы 12
Вынікі 11 да 17 з 17

Тэма: Facebook Як Кнопка

  1. #11
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Я нічога не бачу, як, што ... Можа быць, гэта стварае што-небудзь іншае ў залежнасці ад краіны-карыстача. У сярэдзіне (паміж Google пошук і кнопку для ахвяраванняў) я бачу нейкае малюнак з тэкстам "Мне падабаецца гэта" па-польску. Калі ласка, скажыце гэта тое ці нешта яшчэ. Калі што-то яшчэ - калі ласка, дайце мне скрыншот поўнай форум і кропкі, дзе яна ёсць. Я не бачу Thung застаўку ...

  2. #12
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Так, гэта facebook, як кнопкі.

    Пры яе націску яна любіць старонцы форуму ў Вашым профілі facebook.

    Акрамя яго заўсёды падабаецца ангельская версія не перакладаецца URL.

  3. #13
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Як я бачу, facebook рэагуе на налады браўзэра мова - Я бачу гэта па-польску. Таксама пасля націску я бачу Увайсці форму на польскай мове. Так што вам сапраўды трэба любой інтэграцыі тут? ...

    Калі вы хочаце паставіць там значэнне мовы, то спачатку праверце, што імя атрыбуту для мовы код, які выкарыстоўваецца ў Facebook. Таксама знайдзіце яны выкарыстоўваюць тыя ж коды мовы. Калі так, то проста ў шаблоне, дзе вы дадалі IFRAME змене IFRAME SRC значэнне атрыбуту і дадаць туды код мовы. Значэнне захоўваецца ад vbet ў $_REQUEST['мову'] - на шаблон, калі ласка, выкарыстоўвайце $_REQUEST[мова].

    Таксама звернеце ўвагу, што ўтрыманне IFRAME не разглядаецца як частка вашай старонкі робатамі Google. Для робатаў кожны IFRAME з'яўляецца асобнай старонцы - кожны з іх можа быць асобна праіндэксаваныя. Такім чынам, індэксаванне старонак вашага робаты не ўлічваюць ўтрыманне IFRAME - яно трактуецца як спасылка.

    Калі ласка, скажыце зрабіў гэта дапаможа.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 02-11-10 у 15:13.

  4. #14
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Вы не разумееце. У вас ёсць facebook рахунак? Не ведаеш, што гэта звязана з robots.txt і Google. Гэта facebook, як кнопка, чым пры націску паказвае вам, як вэб-сайт на старонцы facebook, так што вашыя сябры, то націсніце на яго, і вы атрымаеце трафік з facebook.

    Дазвольце мне растлумачыць, лепш;

    Я націскаю кнопку, як іспанскі (адрасы)



    У маёй facebook спасылка для ангельскай версіі (анг.)


  5. #15
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Так - я не зразумеў. Усё, што я бачыў, быў Facebook Увайсці старонку, якая была ўжо на польскай мове, і я думаў, што вы маеце на ўвазе гэты пераклад. Як я бачу, вы хочаце Facebook, каб убачыць спасылку на ваш пераклад старонак. Калі ласка, дайце мне хвіліну я зноў убачу на гэтай ўключаны фрэйма.
    Апошні раз рэдагавалася vBET; 04-11-10 у 19:50.

  6. #16
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    ТАКІМ ЧЫНАМ, - вы павінны змяніць гэты код (з патоку vBSEO):
    Code:
    $facebook_liked_url = $_SERVER['VBSEO_URI'];
    да гэтага (не правяраў):
    Code:
    require_once(DIR. '/includes/vbenterprisetranslator_functions_url_tracking.php');
    $facebook_liked_url = $_REQUEST['language'] ? vbet_createURLForAddressNoChecks($_REQUEST['language'], $_SERVER['VBSEO_URI']) : $_SERVER['VBSEO_URI'];
    Калі ласка, скажыце зрабіў гэта дапаможа

  7. #17
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Я зрабіў, што змены, але калі я, як transted URL гэта паказаць на маёй старонцы facebook, як:

    Дэйв любіць http://www.facebook.com/forums/da/ на facebook.com.

    Гэта зусім няправільна.

    Дзякуй.

Стар. 2 з 2 FirstПершы 12

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •