Важны: Гэтая старонка выкарыстоўвае печыва (cookies). Выкарыстоўваючы сапраўдны сайт, не выключаючы печыва ў браўзэры, азначае, што вы згодны для яго выкарыстання.
Купіць зараз! Асаблівасці Загрузка

Зарабляйце з намі!

Калі вы хочаце, каб пачаць зарабляць грошы з vBET зарэгістравацца, каб Партнёрская праграма.
Стар. 1 з 2 12 АпошніLast
Вынікі 1 да 10 з 17

Тэма: Facebook Як Кнопка

  1. #1
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default Facebook Як Кнопка

    Я дадаў Facebook, як кнопка на мой сайт.

    Ён выдатна працуе, за выключэннем, калі я, як перакладаецца старонкі.

    URL, які адлюстроўваецца на мой профіль Facebook заўсёды URL для ангельску старонку (мова форуму па змаўчанні)

    Як я магу зрабіць кнопкі для працы перакладзеных старонак.

    Вось мода больш падрабязна Facebook ", як" кнопка для Vbulletin - VBulletin SEO форум

  2. #2
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Тое, што я бачу, што IFRAME Ня кнопку. Калі ласка, апішыце, як менавіта яна працуе, як яна прадстаўлена на вашым форуме (дайце адрас, дзе мы можам бачыць гэта на вашым форуме і сказаць, які з яго).

  3. #3
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    лол, IFRAME нагрузкі, як кнопка, дзе ты быў у 2010 годзе, вы не ведаеце, што facebook, як кнопка?

    Ва ўсякім выпадку, тое, што не дадаць яго на вас палігоне або на vbet, яна займае 2 секунды, і многія з вашых карыстальнікаў выкарыстоўваюць яго.

  4. #4
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Калі ласка, звярніце ўвагу, што мой час правесці ў 2010 годзе мая асабістая рэч. Калі вы чакаеце, падтрымку, якую я прапаную адказаць на пытанні, замест таго каб пісаць фразы, якія нічога не дае для пытання і могуць разглядацца як абразлівыя. Мы не зацікаўленыя ў тым, што па вашаму думку, павінны быць вядомыя кожнаму народу па свеце (для гэтага, калі ласка, плошча выкарыстанне Карыстальнікі - у вас там Off форум Тэма суб), але, каб дапамагчы Вам. А для гэтага нам патрэбны вашы адказы.

    Калі ласка, звярніце ўвагу, што мы не ўсталёўваць кожны модуль, які выкарыстоўваецца кожным з нашых кліентаў. Калі ласка, адкажыце на пастаўленыя пытанні, таму мы зможам прааналізаваць гэтае пытанне і дапамагчы вам

  5. #5
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Калі ласка, апішыце, як менавіта гэта працуе
    Код я звязаны, дадае facebook, як кнопка на старонках форуму VBulletin, калі вы пстрыкніце па ёй ён паказвае вам спадабаўся старонку VB і яна таксама паказвае ў Вашым профілі facebook.

    Ён выдатна працуе, за выключэннем, калі я, як перакладаецца старонкі.

    URL, які адлюстроўваецца на мой профіль Facebook заўсёды URL для ангельску старонку (мова форуму па змаўчанні)

  6. #6
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Quote Паведамленне ад vBET View Post
    даць адрас, дзе мы можам бачыць гэта на вашым форуме і сказаць, які з іх ён
    Я дазволіць мне ўбачыць і лепш зразумець. Таксама гл. спасылкі, якія змены, што не падчас трансляцыі, і г.д. Цяпер я не ў стане вызначыць, што менавіта адбываецца. Калі ласка, дайце спытаў дадзеных

  7. #7
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

  8. #8
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    Калі ласка, PM мне дэталі доступу для любога тэсту рахунак, які дазволіць мне бачыць гэта (мы не ствараем падробленыя рахункі на вашым форуме кліентаў). Я на форум прама цяпер, так я буду мець магчымасць праверыць гэта хутка

  9. #9
    Міхал Podbielski (vBET штаба) vBET's Avatar
    Рэгістрацыя
    Кастрычніка 2009 г.
    Паведамленняў
    3,037

    Default

    ОК так што я там. Але вы яшчэ не напісалі, што я павінен шукаць ...

    Яшчэ раз распавядзіце ", які з іх гэта" - якая кнопка мы гаворым? Што я павінен шукаць не ваш форум? Дайце мне нейкі тэкст, ці апісаць вобраз ... Цяпер я бачу, кнопка ахвяраванні і для пошуку ...

  10. #10
    Senior Member
    Рэгістрацыя
    Лютым 2010 года
    Паведамленняў
    210

    Default

    Facebook, як кнопку ў цэнтры экрана.


Стар. 1 з 2 12 АпошніLast

Пазнакі гэтай тэмы

Вашы правы

  • Вы не можа ствараць новыя тэмы
  • Вы не можа адказваць на паведамленні
  • Вы не можа прымацоўваць ўкладання
  • Вы не можа рэдагаваць свае паведамленні
  •